BAGIRA design představuje ruční výrobu originálních kabelek a doplňků z plsti a hovězinové usně.

Motto "buďte vždy originální a jedinečná" vystihuje podstatu, proč vznikla značka Bagira. Upřednostňuji originální a neokoukané věci nad těmi, které jsou běžně k dostání. Ráda bych proto i vám umožnila stát se majitelkou krásného, ručně vyráběného doplňku, který nikdo jiný nemá a cítit se tak výjimečně.

Na těchto stránkách se můžete seznámit se všemi mými designovými kousky - nabízím kabelky, batůžky a psaníčka v různé škále velikostí a kombinací barev, které vytvářím tak, aby působily jednoduše a čistě. Právě jednoduché a čisté linie jako celek působí nadčasově a luxusně. Jelikož se jedná o ruční zakázkovou (kusovou) výrobu, sortiment není až tak široký, zato obsahuje jedinečné kousky! Každá kabelka, batůžek a psaníčko mají své vlastní album a popis, kde najdete všechny potřebné informace.

Vystavené designové kousky vám mohou sloužit jako inspirace pro vytvoření právě toho vašeho jedinečného designového kousku nebo je možná výroba přesně podle fotek, které vidíte. Popusťte proto uzdu své fantazii a pojďme společně zrealizovat vaši individuální objednávku z materiálů, se kterými pracuji!

Každý kousek je díky ruční výrobě originál. Každá část kůže, kterou si sama opracovávám, řežu a barvím, chytá barvu trochu jinak a díky tomu nikdy nevzniknou dva identické designové kousky. I plsť díky jiné šarži může mít o trochu jiný odstín než na obrázku. Je krásné pokaždé tvořit něco jiného, něco neopakovatelného a originálního. Budu proto ráda, když se mnou budete sdílet vášeň pro jedinečné designové kousky Bagira.

Pokud vás mé ručně vyráběné kabelky, batůžky a psaníčka zaujaly a chcete být majitelkou originálního designového kousku, budu ráda, pokud se stanete mou zákaznicí :-)

Novinky

Spuštění webu

Dnes 20.11.2015 byly spuštěny webové stránky BAGIRA design! Momentálně si zde můžete přečíst, proč...
Celý článek

DO KDY PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK?

Liší se to podle toho, jestli budete objednávat kabelku/psaníčko/batůžek nebo poukázku. Dále záleží na tom, jestli chcete poslat objednávku poštou nebo si ji vyzvednete osobně :)

OBJEDNÁVKY, KTERÉ VÁM POTÉ ZAŠLU POŠTOU PŘIJÍMÁM do:

- Kabelky, batůžky, psaníčka     do pondělí 11.12.2017

- Poukázky                                      do čtvrtka 14.12.2017

Poslední objednávky poštou budu posílat 18. a 19.12.  Veškeré objednávky od 8.12. odesílám příplatkovou expresní službou EMS české pošty (u této služby je garantováno dodání do druhého dne). Já sama můžu ručit pouze za to, že vám vaši objednávku nejpozději odešlu dle uvedených termínů. Zároveň připlácím dražší službu, které by měla zaručit dodání.

OBJEDNÁVKY, KTERÉ SI VYZVEDNETE OSOBNĚ U MLADÉ BOLESLAVI PŘIJÍMÁM do:

- Kabelky, batůžky, psaníčka     do čtvrtka 14.12.2017

- Poukázky                                      do pondělí 18.12.2017

NESTIHL(A) JSEM ANI JEDEN TERMÍN, MÁM JEŠTĚ NĚJAKOU ŠANCI S DÁRKEM POD STROMEČEK?

- ANO, máte. Expresní výroba bude možná jen pro pár zapomětlivců. Příplatek za expresní výrobu bude stát 500Kč a více.(informujte se e-mailem, popřípadě na telefonu). V případě expresní výroby bude však nutné Vaše osobní vyzvednutí u Mladé Boleslavi. V případě, že nejste mobilní, je možné domluvit předání v Praze na  Černém Mostě a v Liberci u Nákupního centra Nisa (příplatek 350Kč za závoz mým manželem) - závoz bude možný pouze  21.12. v podvečerních hodinách.