Dodací podmínky

Česká republika
KABELKY + CROSSBODY: Balík na poštu / do ruky - platba předem 120 Kč.

PSANÍČKA: Doporučené psaní - platba předem 55 Kč

Při objednávce nad 3 600Kč je poštovné zdarma.

Zboží vyrábím na zakázku - na výrobu si vyhrazuji 12 dní (konkrétní odhadovaná doba dodání je vždy uvedena u produktu), poté kabelky odesílám.

V rámci České republiky posílám zásilku jako balík na poštu nebo do ruky. Díky této službě budete informováni o všech jednotlivých krocích, dbejte prosím na pečlivé vyplnění správných údajů o sobě (e-mail, telefonní číslo, adresa, ...). V případě, že si nestihnete balík převzít, a budete žádat jeho opětovné doručení, budu Vám znovu účtovat poštovné ve výši 120 Kč. S Českou poštou má za léta spolupráce dobré zkušenosti. Za pozdní dodání poskytovatelem poštovní služby neručním (balíčky jsou pojištěny), já Vám mohu zaručit jen to, že ho předám včas dle dohody k přepravě

Zboží mohu zaslat i na Slovensko, poštovné bude účtováno dle ceníku vybrané přepravné společnosti. V případě vícenákladů při převodu peněz bude tato částka připočtena k celkové ceně. Obvykle se poštovné pohybuje okolo 250 Kč (10 eur).

Při objednávce mi prosím uveďte, zda chcete poslat balík na poštu nebo do ruky (platí jen pro Českou Republiku)

OBJEDNÁVKY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK 2018

Je možné objednat Bagiru jako dárek pod stromeček? ANO! 1 možnost tu je!

1) Výběr z již vyrobených designových kousků (napište mi e-mail na design.bagira@gmail.com, pošlu Vám obrázky toho, co mám vyrobené) - do pondělí 17.12.2018 přijímám objednávky zaslané poštou (jakmile obdržím od Vás peníze, tak Vám designový kousek pošlu pomocí příplatkové služby EMS české pošty, kde i před Vánocemi garantují dodání do druhého dne. Objednávky s osobním vyzvednutím přijímám do 19.12.2018.

Ve Vaší poptávce mi zanechte tel. číslo pro rychlejší komunikaci.