O značce BAGIRA

Značka BAGIRA vznikla na základě myšlenky vlastnit kvalitní, originální, ručně vyráběný a výjimečný doplněk.

Jmenuji se Andrea a ráda bych vám přiblížila značku BAGIRA a proč jsem se rozhodla vyrábět právě tyto kabelky, psaníčka a batůžky. Poměrně dlouho dobu jsem chodila po obchodech a hledala kabelku, která mi "padne do oka", ale nebyla jsem úspěšná - kabelky byly na můj vkus zbytečně přezdobené, působily prvoplánově a těžkopádně . V tu dobu jsem si začala pohrávat s myšlenkou, že si svou vysněnou kabelku vyrobím sama.

Baví mě kombinovat protiklady a stavět je do vzájemné rovnováhy. Proto jsem se rozhodla vyrábět kabelky z plsti, která je příjemná na dotek, je pevná a existuje poměrně široká škála zajímavých barev, které můžete kombinovat. Jako protipól jsem položila kůži, která, ač opracovaná, působí mnohdy surovým dojmem, je robustní a používáním do ní každý otiskne svého vlastního ducha. Kůže používáním, dle mého názoru, neztrácí na kvalitě, ba naopak, zraje jako víno.

Pod značkou BAGIRA můžete nalézt ručně vyráběné kabelky v několika velikostech - klasické velké kabelky, crossbody kabelky, psaníčka a nově také batůžky. Produkty BAGIRAjsou určené zákaznicím, které chtějí mít originální módní doplněk, dokáží ocenit ruční práci, kvalitní zpracování a neotřelou kombinaci plsti a kůže. Typickým znakem, který se prolíná ve všech produktech, jsou čisté linie designu, který je neotřelý a dokáže zaujmout na první pohled a praktičnost umocněná pečlivým výběrem rozměrů a střihů.

Všechny produkty vyrábím pro své zákaznice na zakázku, na základě konzultace přesně podle jejich představ.

Přeji příjemné prohlížení fotek a nakupování :-)

Andrea K.