Obchodní podmínky

Prodejcem zboží přímo konečnému spotřebiteli a majitelem značky BAGIRA design je Andrea Kuntošová, Jana Palacha 1085, Mladá Boleslav 293 01.

Vyřízení objednávky
Zboží vyrábím na zakázku, na výrobu si vyharzuji 10dní, dodací lhůta je pro doručení proto stanovena na zhruba 12 pracovních dní. Po obdržení jakékoliv objednávky budete e-mailem informováni o době doručení zásilky. Z důvodu velkého zájmu o zboží může dojít ke zpoždění dodání zásilky - v takovém případě vás budu všas informovat a individuálně se domluvíme - děkuji za pochopení.

Platební podmínky

Bankovní převod - po obdržení Vaší objednávky Vám zašlu číslo účtu, variabilní symbol a celkovou částku. Zboží zaplatíte předem na bankovní účet vedený u České spořitelny. Po obdržení platby Vám pošlu potvrzení o přijetí a pokud  kabelka je kabelka vyrobená, druhý den Vám ji odešlu. Když kabelku budu vyrábět na zakázku, vyhrazuji si 10 dní na výrobu + další 2 dny obvykle trvá, než zásilka dorazí svému majiteli.

Výroba zboží na zakázku

Zbožím na zakázku se rozumí takové zboží, které je vyrobeno dle požadavků zákazníka (kombinace barvy plsti a kůže, design zdobení kabelky) na základě inspirace z fotek umístěných na těchto webových stránkách, nebo na základě představ zákazníka. Zboží vyhotovím v předem domluveném termínu za předem stanovenou cenu, která se nebude měnit. U zboží na zakázku lze platit pouze bankovním převodem, kdy zákazník předem odešle celou platbu na bankovní účet - po přijetí platby začnu vyrábět zboží. Na výrobu si vyhrazuji 10 dní + 2 dny na transfer. Pokud by s výrobou byly nějaké komplikace a doba výroby by byla delší, dopředu zákazníka upozorním o této skutečnosti. Na zboží na zakázku se nevztahuje doba 14 dní, během které je možné vrácení zboží bez udání důvodu. Jelikož je zboží vyrobeno na zakázku dle přání zákazníka, není rovněž možné jeho vrácení na základě zákazníkových subjektivních důvodů. Zaplacením dohodnuté částky kupující potvrzuje, že se seznámil/a se specifiskými vlastnostmi materiálu designového kousku Bagira Design, který si pořídil/a (bližší info v sekci "péče o kabelky") - v případě zájmu mohl/a zákazn/ík/ice před samotnou koupí klást doplňující otázky.