BAGIRA design představuje ruční výrobu originálních kabelek a doplňků z plsti a hovězinové usně.

Motto "buďte vždy originální a jedinečná" vystihuje podstatu, proč vznikla značka Bagira. Upřednostňuji originální a neokoukané věci nad těmi, které jsou běžně k dostání. Ráda bych proto i vám umožnila stát se majitelkou krásného, ručně vyráběného doplňku, který nikdo jiný nemá a cítit se tak výjimečně.

Na těchto stránkách se můžete seznámit se všemi mými designovými kousky - nabízím kabelky, batůžky a psaníčka v různé škále velikostí a kombinací barev, které vytvářím tak, aby působily jednoduše a čistě. Právě jednoduché a čisté linie jako celek působí nadčasově a luxusně. Jelikož se jedná o ruční zakázkovou (kusovou) výrobu, sortiment není až tak široký, zato obsahuje jedinečné kousky! Každá kabelka, batůžek a psaníčko mají své vlastní album a popis, kde najdete všechny potřebné informace.

Vystavené designové kousky vám mohou sloužit jako inspirace pro vytvoření právě toho vašeho jedinečného designového kousku nebo je možná výroba přesně podle fotek, které vidíte. Popusťte proto uzdu své fantazii a pojďme společně zrealizovat vaši individuální objednávku z materiálů, se kterými pracuji!

Každý kousek je díky ruční výrobě originál. Každá část kůže, kterou si sama opracovávám, řežu a barvím, chytá barvu trochu jinak a díky tomu nikdy nevzniknou dva identické designové kousky. I plsť díky jiné šarži může mít o trochu jiný odstín než na obrázku. Je krásné pokaždé tvořit něco jiného, něco neopakovatelného a originálního. Budu proto ráda, když se mnou budete sdílet vášeň pro jedinečné designové kousky Bagira.

Pokud vás mé ručně vyráběné kabelky, batůžky a psaníčka zaujaly a chcete být majitelkou originálního designového kousku, budu ráda, pokud se stanete mou zákaznicí :-)


Novinky

OBJEDNÁVKY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK 2018

Je možné objednat Bagiru jako dárek pod stromeček? ANO! 1 možnost tu je!

1) Výběr z již vyrobených designových kousků (napište mi e-mail na design.bagira@gmail.com, pošlu Vám obrázky toho, co mám vyrobené) - do pondělí 17.12.2018 přijímám objednávky zaslané poštou (jakmile obdržím od Vás peníze, tak Vám designový kousek pošlu pomocí příplatkové služby EMS české pošty, kde i před Vánocemi garantují dodání do druhého dne. Objednávky s osobním vyzvednutím přijímám do 19.12.2018.

Ve Vaší poptávce mi zanechte tel. číslo pro rychlejší komunikaci.