Archiv článků

KOSMETICKÁ TAŠTIČKA ZA 100 Kč (místo 450Kč)

Ke každé zakoupené kabelce Iconic V nebo Collete máte možnost zakoupit kosmetickou taštičku pouze za 100 Kč (místo 450Kč). Do objednávky je nutné uvést heslo: taštička100Kč. A napsat barevnou kombinaci. Vaše Andrea K.
Celý článek

Kabelka "ICONIC V" v akci!

Do konce září nebo do naplnění mých výrobních kapacit a možností jsou všechny kabelky ICONIC V za vyjímečnou cenu. Je to nejvýhodnější akce v tomto roce, do Vánoc už nic podobného nebude!
Celý článek

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DOČASNĚ POZASTAVEN

Milé zákaznice,z důvodu mých mateřských povinností je dočastně pozastaven příjem objednávek.Nezapomeňte průběžně sledovat mé facebookové stránky, kde se budete moci dozvědět aktuální informace :-)Děkuji za pochopení!Andrea K.
Celý článek

MIMOŘÁDNÁ SLEVA prodloužena do 10.4.2018

Do 10.4.2018 prodloužena akční cena na vybrané kabelky ICONIC V a batůžky ENVY. Jak jistě z fotografií víte, čekají mě brzo mateřské povinnosti, proto využijte této mimořádné akce a pořiďte si svoji Bagirku :)
Celý článek

Do 31.3.2017 mimořádná sleva!

Do 31.3.2017 platí mimořádná sleva na vybrané kabelky a batůžky. Využijte této možnosti a pořiďte si originální designový kousek z dílny BAGIRA design. Již brzy bude výroba velmi omezena a poté na nějaký čas přerušena z důvodu mateřských povinností :) Vaše Andrea K.
Celý článek

BLÍŽÍ SE UKONEČNÍ OBJEDNÁVEK S DODÁNÍM POD STROMEČEK!

DO KDY PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK? Kabelky a psaníčka zaslané poštou můžete objednat do 11.12.2017. Kabelky a psaníčka osobně vyzvednuté u Mladé Boleslavi můžete objednat do 14.12.2017. Dárkové poukázky zaslané poštou můžete objednat do 14.11.2017. Dárkové poukázky osobně vyzvednuté...
Celý článek