Archiv článků

POSLEDNÍ ŠANCE JAK ZÍSKAT BAGIRU POD STROMEČEK

Nabízím úplně poslední šanci jak získat Bagiru pod stromeček.Napište mi e-mail na design.bagira@gmail.com a já Vám pošlu obrázky s designovými kousky, které mám hotové (každou hodinu se nabídka tenčí).Do pondělí 17.12.2018 přijímám objednávky zaslané poštou.Do středy 19.12.2018 objednávky...
Celý článek

DO KDY PŘIJÍMÁM OBJEDNÁVKY POD STROMEČEK?

Millé zákaznice a zákazníci,níže se dozvíte, jestli stíháte objednat kabelku pod stromeček->>>S ODESLÁNÍM POD STROMEČEK- psaníčka, crossbody Avilla (objednávky do 9.12.2018)- kabelky Iconic V a Colette, batůžek a crossbody Venice (objednávky do 10.12.2018)S OSOBNÍM VYZVEDNUTÍM- psaníčka,...
Celý článek

GARANTUJI ODESLÁNÍ DO VÁNOC

Stále Vám garantuji odeslání do Vánoc a to do odvolání. V případě, že již to nebude možné, tak se to dočtete u každého produktu. Pěkný den přeje Andrea K.
Celý článek

KOSMETICKÁ TAŠTIČKA ZA 100 Kč (místo 450Kč)

Ke každé zakoupené kabelce Iconic V nebo Collete máte možnost zakoupit kosmetickou taštičku pouze za 100 Kč (místo 450Kč). Do objednávky je nutné uvést heslo: taštička100Kč. A napsat barevnou kombinaci. Platí do 20. října 2018. Vaše Andrea K.
Celý článek

Kabelka "ICONIC V" v akci!

Do konce září nebo do naplnění mých výrobních kapacit a možností jsou všechny kabelky ICONIC V za vyjímečnou cenu. Je to nejvýhodnější akce v tomto roce, do Vánoc už nic podobného nebude!
Celý článek

PŘÍJEM OBJEDNÁVEK DOČASNĚ POZASTAVEN

Milé zákaznice,z důvodu mých mateřských povinností je dočastně pozastaven příjem objednávek.Nezapomeňte průběžně sledovat mé facebookové stránky, kde se budete moci dozvědět aktuální informace :-)Děkuji za pochopení!Andrea K.
Celý článek

MIMOŘÁDNÁ SLEVA prodloužena do 10.4.2018

Do 10.4.2018 prodloužena akční cena na vybrané kabelky ICONIC V a batůžky ENVY. Jak jistě z fotografií víte, čekají mě brzo mateřské povinnosti, proto využijte této mimořádné akce a pořiďte si svoji Bagirku :)
Celý článek

OBJEDNÁVKY POD VÁNOČNÍ STROMEČEK 2018

Je možné objednat Bagiru jako dárek pod stromeček? ANO! 1 možnost tu je!

1) Výběr z již vyrobených designových kousků (napište mi e-mail na design.bagira@gmail.com, pošlu Vám obrázky toho, co mám vyrobené) - do pondělí 17.12.2018 přijímám objednávky zaslané poštou (jakmile obdržím od Vás peníze, tak Vám designový kousek pošlu pomocí příplatkové služby EMS české pošty, kde i před Vánocemi garantují dodání do druhého dne. Objednávky s osobním vyzvednutím přijímám do 19.12.2018.

Ve Vaší poptávce mi zanechte tel. číslo pro rychlejší komunikaci.