Archiv článků

POUZDRA NA MOBILNÍ TELEFONY

Hledáte originální pouzdro pro váš mobilní telefon?Pouzdra Bagira zdobená ručně barvenou hovězinovou kůží jsou to pravé pro vás! :-)
Celý článek

NOVINKA! Psaníčka s popruhem!

Rozhodla jsem se udělat klasická psaníčka do ruky více variabilní a přidělat k nim ručně dělaný kožený popruh, díky kterému se budete při nošení psaníčka cítit mnohem komfortněji. Popruh je odepínatelný pomocí karabin a psaníčko tak můžete nosit několika způsoby :-)
Celý článek

ČERVENÉ MÁMENÍ JE TU!

Vyrobila jsem pro vás limitovenou edici 3 originálních, karmínově červených kabelek!Nenechte si tyto jedinečné kousky utéct - každá kabelka je vyrobena pouze v jednom kuse :-)
Celý článek

JIŽ BRZY! Originální designová psaníčka!

Designová psaníčka Bagira: plsť, kůže, čisté linie a minimalistický střih! Buďte jedinečná nejen při společenské příležitosti. Každé psaníčko je originální vlastní kombinací střihu, barvy kůže a plsti. Pro první zákaznici, která si psaníčko objedná, doprava ZDARMA! Již tento víkend nabídka všech...
Celý článek

Jemná kabelka Iconic V

Pěkný večer!Vyrobila jsem na zakázku velmi krásnou a jemnou verzi kabelky Iconic V - podívejte se do mé nabídky a nechte se unést :-)
Celý článek

Kabelka REVERSIBLE

Vyrobena další kabelka Reversible, jejíž fotky jsem zveřejnila ve svých produktech. Kabelku jsem vyráběla na přání jedné z mých zákaznic :-) Přeji pěkné prohlížení fotek tohoto krásného originálního kousku!
Celý článek

Kabelka PURE LINE

Krásný den :-)Kromě toho, že neustále pracuji na výrobě psaníček, která vám již zanedlouho představím, mám pro vás ještě jednu novinku! A to konkrétně krásnou černou kabelku Pure Line, kterou si nyní může prohlédnout v nabídce mých produktů. Které majitelce bude patřit? :-)
Celý článek

Nové výrobky

Krásný nový rok všem :-)V lednu roku 2016 Vám pod značkou Bagira představím nové originální výrobky - zde malá ochutnávka.Kabelky brzy doplní elegantní a originální psaníčka, která nesmí chybět na jakékoliv společenské akci a v pouzdrech Bagira se Vaše mobilní telefony budou cítit jako v peřince....
Celý článek

Nová kabelka

Vytvořila jsem pro Vás další kabelku, tentokrát jednu z řady Pure Line - k nahlédnutí je mezi ostatními kabelkami. Tato kabelka měla tak velký úspěch, že byla zamluvená už při samotné výrobě :-)
Celý článek

Rozhovor o značce Bagira

Když vás osloví někdo, kdo zakládal společnost ipartak.cz a rozvíjel magazín MladýPodnikatel.cz. Někdo, kdo přednáší ve středně velkých podnicích, na vysokých školách apod. o onlinemarketingu, projektovém managementu, tvorbě produktu, komunikaci se zákazníkem, je to pro vás velká pocta. Adama Pýchu...
Celý článek